Румунська мова та література

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови

Завершується тривалий олімпіадний марафон. Упродовж місяця учнівська еліта краю, майбутня гордість України змагалася за право бути кращим, носити почесне звання переможця. Виснажені, але надзвичайно щасливі школярі діляться враженнями з однолітками, розповідають учителям про переживання та емоції, а переможці готуються до тренувальних зборів та ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.
7 лютого у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти урочисто відкрився ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури, котра є останньою у низці олімпіадних перегонів.

Вітаємо наших переможців

Відповідно до листа-запрошення Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації від 24.01.2013 р. № 01-31/282 щодо проведення відкритої олімпіади з румунської мови і літератури (румунської і світової), яка проводилась в рамках ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у м. Чернівці, Закарпатську область представляло 9 учнів шкіл з румунською мовою навчання.

ІII етап Всеукраїнської олімпіади з румунської мови

altТретій етап олімпіади з румунської мови – завершальний. Він порівняно з іншими – менш чисельний. Але не менш значимий і вагомий для старшокласників Рахівського і Тячівського районів, де компактно проживають представники цієї національної меншини. 25 учнів змагалися за звання кращого знавця румунської мови.