Історія однієї світлини. До 75-річчя ЗІППО

DSC 0772Живі фото не ідеальні, адже ніхто не здійснює постановку, розраховуючи на ефектний кадр. Це крапля життя, його неповторна мить, зафіксована несподівано. Тим і безцінна.
Ось і на цій світлині, пригляньтесь - бачите? З порога заглядають зацікавлені, що відповідають за організацію, однак їм не вистачило місця: багато гостей. А цікаво ж! У кінці зали одна гостя навіть встала, щоб нічого не пропустити. Сидять методисти, завідувачі кафедр, лабораторій інститутів післядипломної педагогічної освіти та академій неперервної педагогічної освіти з усіх регіонів України, керівники експериментальних закладів дошкільної освіти №№ 47, 67, м. Краматорськ Донецької області, № 23 Мукачівської міської ради Закарпатської області, НВК №1 м. Рівне. А дітки на передньому плані, безпосередні допитливі пуп’янки, що по-різному реагують на слова вихователя. ..Іде зосереджена робота.
У центрі першого ряду – доктор педагогічних наук, професор Наталія Василівна Гавриш, автор нової методики і керівник педагогічного експерименту.
На світлині - Всеукраїнський науково-практичний семінар ,,Створення умов для формування світогляду дошкільників засобами художнього слова у полікультурному середовищі”, що відбувся 6-7 грудня 2017 року на базі ЗІППО та Мукачівської ЗОШ І-ІІ ст. №10.
Педагогічний експеримент, польові дослідження з методики виховання та навчання – вагома галузь діяльності Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.