Історія однієї світлини

P4280020Світлину зроблено в квітні 2005 року, коли Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти відвідали доктор педагогічних наук, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки Микола Вашуленко та доктор педагогічних наук (тоді ще кандидат та доцент), завідувач лабораторії НДІ педагогіки Ірина Ґудзик. Автори підручників і програм для початкової школи, відомі методисти-науковці завжди з радістю спілкувались із педагогами-практиками, збираючи матеріал про проблеми вивчення мов у початковій школі. Полікультурне Закарпаття завжди перебувало в полі їх професійного зору, а науковці та методисти післядипломної педагогічної освіти не раз виконували спеціальні дослідження, здійснювали експертизу навчальної літератури для лабораторій Національної академії педагогічних наук.
Кабінет директора ЗІППО Михайла Талапканича того дня раптом став затісним для усіх, з ким хотіли зустрітися гості. Тут і професор Василь Химинець, і науковці Мар’яна Марусинець, Петро та Лідія Ходаничі, методисти початкової школи Ганна Могорита, Наталія Гордуз.
У вікна заглядала розквітла сакура, весняні сонячні зайчики стрибали підвіконням, долинав спів голосного птаства, – весна. Вона теж позує на цій світлині, варто трохи приглянутись до світлих облич, щоб відчути її присутність.