Конференції

Неперервна освіта: актуальні дискурси

neperervna-o-01

25 листопада, у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти розпочала роботу ХVІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю (офлайн, онлайн) „Неперервна освіта: актуальні дискурси", до участі в якій запрошено науковців, педагогів, керівників закладів освіти, фахівців системи освіти, органів державного управління та місцевого самоврядування.

„Іван Чендей: пам’ять і вічність. До 100-річчя письменника”

chendey10

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти у вересні відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю „Іван Чендей: пам'ять і вічність. До 100-річчя письменника".

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю „Іван Чендей: пам’ять і вічність. До 100-річчя від дня народження письменника”. День другий

chendey-conf-d2-01

29 вересня 2022 року – основний день роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю „Іван Чендей: пам'ять і вічність. До 100-річчя від дня народження письменника". Він розпочався урочистим відкриттям наукового зібрання.

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю „Іван Чендей: пам’ять і вічність” до 100-річчя письменника. День перший

chendey-d1-1

Учасники Всеукраїнської наукової конференції з міжнародною участю „Іван Чендей: пам'ять і вічність" до 100-річчя від дня народження письменника – Микола Жулинський, директор Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка Національної академії наук України, доктор філологічних наук, професор, академік Національної академії наук України; Кіраль Сидір Степанович, завідувач відділу національної бібліографії у Національній бібліотеці України імені В. Вернадського, доктор філологічних наук, професор; ЖАРКОВА Роксолана Євгеніївна, кандидатка філологічних наук, незалежна дослідниця; Іваць Оксана Михайлівна, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат соціологічних наук; Ходанич Петро Михайлович, доцент кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогіч­ної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, член Національної спілки письменників України; Ребрик Наталія Йосифівна, доцент кафедри педагогіки і психології Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат філологічних наук; Ребрик Іван Михайлович, голова ГО „Історичний клуб „Красне Поле"; родина Івана Чендея – Марія Іванівна Чендей-Трещак, Іван Трещак, Олена Пекар – перший робочий день почали з покладання квітів та молебня на могилі видатного майстра слова, який відслужив о. Назар.

Шановні освітяни, колеги, друзі, партнери!

320200523122648318 листопада 2021 року Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти відзначатиме 75-у річницю своєї діяльності.
Урочистості з цієї нагоди, а також відкриття ХV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Неперервна освіта: актуальні дискурси»розпочнуться о 10.00 рівно за десять днів!
Повідомляємо, що термін подачі матеріалів для участі в конференції продовжено до 12.11.2021 року.
Будьте з нами!
 

Тези ХІ Міжнародних і XXVIІІ Всеукраїнських педагогічних читань "Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства"

обклад1

У збірнику викладено тези доповідей та виступів учасників педагогічних читань (24 вересня 2021, м. Ужгород), присвячених втіленню в освіту сьогодення гуманістичних ідей Василя Сухомлинського. Розглядаються актуальні питання демократизації та гуманізації освіти, реалізації Концепції Нової української школи на основі ідей Василя Сухомлинського. Переглянути ТУТ

Подяка колективу

ПодякаНещодавно, 24 вересня 2021 року, Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно із поважними установами науки та освіти України проведено ХІ Міжнародні і XXVIІІ Всеукраїнські педагогічні читання „Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства”.
Приємним відлунням цих читань є відгуки й численні прохання поділитися матеріалами, які засвідчують затребуваність й широке використання наукових здобутків, ідей, порад Василя Сухомлинського.
Зі свого боку, ми ще раз щиро дякуємо всім, хто представив свої наукові, методичні розвідки спадщини великого педагога-гуманіста, поділився досвідом її використання.
Радіємо, що і вклад нашого колективу в організацію, проведення цьогорічних читань високо оцінили учасники та партнери-співорганізатори події. Так за високий рівень підготовки та інформаційно-технологічного забезпечення проведення ХІ Міжнародних і XXVIІІ Всеукраїнських педагогічних читань „Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства” колектив Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти отримав ПОДЯКУ Національної академії педагогічних наук України.
Навзаєм, щиро дякуємо за визнання та можливість співпрацювати на розвиток освіти і науки України.
 

Резолюція (за результатами роботи ХІ Міжнародних і XXVIІІ Всеукраїнських педагогічних читань "Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства")

24 вересня 2021 року у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися ХІ Міжнародні і XXVIІІ Всеукраїнські педагогічні читання „Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства”. Резолюцію за результатами роботи читань можна переглянути ТУТ