Освітяни Закарпаття на форумі знань

22 травня представники Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відвідали Всеукраїнську виставку «Післядипломна педагогічна освіта в контексті сучасних цивілізаційних змін» та VІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Психолого-педагогічний супровід фахової підготовки та підвищення кваліфікації в умовах трансформації освіти», котра проходила у приміщенні Київського міського будинку вчителя.

Відкрив виставку президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, який наголосив на актуальності пріоритетних проблем розвитку системи післядипломної педагогічної освіти в умовах сучасних цивілізаційних змін.
Започаткована цьогоріч виставка «Післядипломна педагогічна освіта в контексті сучасних цивілізаційних змін» презентуватиме досягнення керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників системи післядипломної педагогічної освіти.
Делегація освітян із Закарпаття презентувала підручники, навчальні посібники, програми, творчі доробки, напрацювання науково-педагогічних працівників інституту та кращих педагогів краю.
Під час урочистого відкриття та брифінгу педагоги отримали відповіді на питання, пов’язані з розвитком освіти, зокрема післядипломної педагогічної у період реформування галузі. Зокрема Василь Кремень зазначив, що заклади післядипломної педагогічної освіти відповідно до вимог часу мають стати центрами з надання послуг системи неперервної освіти.  
Після відбулося пленарне засідання, робота продовжилася у секціях.
Директор Закарпатського ІППО Тетяна Палько виступила з доповіддю «Психолого-педагогічні засади сприяння розвитку рефлексії вчителів в умовах  післядипломної педагогічної освіти».
Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної діяльності та міжнародної діяльності ЗІППО, розкрив учасникам проблеми підготовки педагогічних кадрів на території Закарпаття у 20-30-х роках XX століття.
Учасники Закарпатського ІППО повернулися ще з однією нагородою: почесне звання «Лауреат Всеукраїнської виставки-презентації «Післядипломна педагогічна освіта в контексті сучасних цивілізаційних змін».
Освітянські форуми, виставки, які щорічно проходять у столиці нашої держави, викликають здорову конкуренцію, стимул до всебічного вдосконалення, плідного діалогу серед кращих освітніх установ.