Із Днем працівників освіти!

vitannya

У перші дні жовтня приймають вітання люди найшляхетнішої професії України – освітяни!
Пригадаймо, як  ми, будучи маленькими, вітали теплими словами, чарівними посмішками та гарними квітами улюблених  учителів. Сьогодні колишня малеча, яка вибрала нелегку стежину педагога, стала досвідченими професіоналами і приймає слова подяки від своїх маленьких вихованців. Минають роки, змінюється суспільство, виростають діти, але незмінною залишається професія – УЧИТЕЛЬ!
Педагог – це покликання, спосіб буття, мислення, душевний стан. Це наставник, який щодня перетворює буденне життя дітлахів на чарівну казку, розкриває таланти, дарує почуття впевненості та вірить у свою клопітку працю, яка у майбутньому принесе вагомий результат.
Освітянин сьогодні – це патріот і захисник, наставник і провідник, новатор і керманич! Він маленькими кроками впевнено йде до вершини, даруючи вихованцям свою мудрість і знання, віру і творчість, енергію та завзятість.
Лише справжній фахівець своєї справи може вкладати у душі і серця маленьких громадян великої держави свої вміння і професійну майстерність, дарувати незабутні миттєвості, відкривати нові істини і вірити, що все прекрасне починається з тебе!
Любіть дітей – це майбутнє України! Поважайте колег – це найкращі фахівці!  Розумійте батьків – це творчі особистості.
Нехай задумане здійсниться, шановні колеги! Мирного Вам неба, професійного злету, творчих здобутків, злагоди у родині, шани і поваги від батьків, розуміння у колективах!