Дошкільна освіта

Забезпечення якості дошкільної освіти: завдання та перспективи розвитку в 2022/2023 н.р.

doskilla1

25 серпня відбулася інструктивно-методична онлайн-нарада „Забезпечення якості дошкільної освіти: завдання та перспективи розвитку в 2022/2023 н.р." за участі консультантів центрів професійного розвитку педагогів, директорів, вихователі-методистів, педагогів закладів дошкільної освіти Закарпатської області.

Методичні рекомендації щодо впровадження професійного cтандарту керівника ЗДО

metodrecomendФахівці відділу дошкільної та початкової освіти ДУ «Український інститут розвитку освіти» розробили методичні рекомендації щодо впровадження професійного стандарту керівника (директора) закладу дошкільної освіти. Документ затверджено відповідним листом МОН від 03 червня 2022 року №1/6015-22.

Семінар з питань розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти

jakist-osvity-1

17 травня 2022 року Управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області спільно із Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти провели для директорів, вихователів закладів дошкільної освіти області практичний семінар з питань розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти. Учасники мали змогу отримати практичні рекомендації щодо організації роботи з визначення політики забезпечення якості освітньої діяльності та формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в дошкільних закладах.

Освітня робота дошкілля (Онлайн-семінар „Впевнений старт: методичний діалог”)

vpevneny-start-1

11 травня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся онлайн-семінар „Впевнений старт: методичний діалог".
До участі в онлайн-семінарі долучилося понад 360 учасників: вихователі, вихователі-методисти, керівники ЗДО, фахівці Центрів професійно-методичного розвитку педагогічних працівників із усього Закарпаття, а також педагогічні та науково-педагогічні працівники Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, зокрема, методисти кабінету методики дошкільної та початкової освіти та науковці кафедри дошкільної, початкової та інклюзивної освіти.

„Формування елементів екологічної свідомості, розвиток позитивного емоційно-ціннісного ставлення до природи”

dowУ рамках підвищення кваліфікації педагогів закладів дошкільної освіти 15 грудня відбулася науково-практична конференція „Формування елементів екологічної свідомості, розвиток позитивного емоційно-ціннісного ставлення до природи”.

Всеукраїнський тиждень дошкільної освіти!

1Вельмишановні ДОШКІЛЬНИКИ!
Щиро вітаємо з першою ювілейною датою з відзначення Всеукраїнського Дня ДОШКІЛЛЯ.
У 2010 році на І Всеукраїнському з'їзді працівників дошкільної освіти прийнято рішення щодо відзначення свята, створення асоціації працівників дошкільної освіти.
З нагоди Дня дошкілля, який цього року відзначається 26 вересня, Комітетом Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, підкомітетом з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України організовано Всеукраїнський тиждень дошкілля 20 – 24 вересня 2021 року.

"Дошкільна освіта завтра і сьогодні – погляд у майбутнє"

dowk30, 31 серпня в рамках освітнього марафону Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти для керівників закладів дошкільної освіти області проведено інструктивно-методичну нараду „Дошкільна освіта завтра і сьогодні – погляд у майбутнє”.
На нараді розглядалися питання організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2021/2022 н.р.

Дошкільна освіта для майбутнього: досягнення і перспективи

зображення viber 2021-08-27 11-13-46-368Цьогорічний Всеукраїнський серпневий форум „Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху” приурочений святкуванню 30-річчя Незалежності України, відзначенню досягнень сфери освіти за цей період і визначенню траєкторії розвитку в майбутньому. Масштабна подія проходить у новому форматі: для обговорення важливих напрямів освітньої галузі створено тематичні локації в різних містах країни, до дискусій залучені провідні спеціалісти, науковці й педагоги.
Одна з таких локацій – стратегічна сесія „Дошкільна освіта для майбутнього: досягнення і перспективи” – розташувалася в Запоріжжі. Відвідала її і представниця Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти – Ольга Романчак, методистка кабінету методики дошкільної та початкової освіти.