„Шкільні бібліотеки – свідки і творці історії рідного краю”

shkbibl1

19 травня 2022 року в рамках курсів підвищення кваліфікації шкільних бібліотекарів відбулася науково-практична конференція „Шкільні бібліотеки – свідки і творці історії рідного краю".
Модератори заходу – завідуюча кафедрою суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти Баяновська Марія Романівна та методист інституту Турок Катерина Юріївна наголосили на тому, що у тяжкі часи воєнної агресії росії проти суверенної української держави та геноциду українського народу бібліотеки спрямовують свої зусилля на всебічну підтримку Батьківщини та її Збройних Сил а також на згуртованість освітянської спільноти в боротьбі проти ворога.
Розуміючи важливість ролі бібліотек у збереженні історичної національної пам'яті та усвідомлюючи моральний обов'язок кожного, фахівці освітянських бібліотек, які взяли участь у заході, поділилися досвідом своєї роботи, який може бути корисним колегам у підвищенні їхнього професійного рівня.
Змістовними, зокрема, були виступи Полянської Лариси Петрівни, бібліотекаря Перечинського ліцею, Волошин Марії Андріївни, завідувачки бібліотекою Драгівського закладу загальної середньої освіти I-IІI ступенів, Паулюк Валентини Михайлівни, завідувачки бібліотекою Хустської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.
Важливим аспектам діяльності бібліотек у напрямку зростання національно-патріотичного, духовно-морального рівня шкільної молоді були присвячені виступи інших учасників заходу, який пройшов на високому професійному рівні, як відзначила на завершення Баяновська М.Р.

shkbibl2