Кабінет методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних  дисциплін працює над темою «Компетентнісний підхід до організації методичної роботи з учителями». Підґрунтям названої вище теми є шляхи активізації навчання вчителів гуманітарних предметів у процесі підвищення кваліфікації за наступними напрямами науково-методичної роботи:
забезпечення випереджувального характеру підвищення кваліфікації педагогічних кадрів відповідно до вимог сучасної школи;
створення регіональної системи моніторингових досліджень;
створення системи підготовки фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти;
створення ефективних технологій навчання, проведення дослідно-експериментальної роботи. Але не лише на рівні загальних теоретичних міркувань, а тих, які вчитель зможе ефективно використати у шкільному класі.
надання науково-методичних консультацій районним (міським) методичним службам;
аналіз, узагальнення і поширення педагогічного досвіду та педагогічних інновацій.
Працівники кабінету:

gnatkovychГнаткович Тетяна Дмитрівна - завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін, кандидат педагогічних наук. Відповідає за українську мову та літературу, російську мову, зарубіжну літературу.

 

opachkoОпачко Оксана Іванівна - методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін. Відповідає за українську мову та літературу, російську мову, зарубіжну літературу.

 

shymonШимон Юрій Юрійович - методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін. Відповідає за історію, етику та правознавство.

 

Тріфан Мар’яна Степанівна - методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін. Відповідає за англійську мову.

 

buksar1Буксар Іванна Олексіївна - методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін. Відповідає за німецьку мову.

 

racukРацюк Олеся Іванівна - методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін. Відповідає за французьку мову.

 

Науково-методична підготовка вчителів суспільно-гуманітарного циклу здійснюється через колективні форми роботи, а саме:
- опорні школи з проблеми «Особистісно зорієнтована спрямованість навчання – шлях до педагогічного успіху»;
- майстер-класи з проблеми «Педагогічні технології на основі дидактичного та методичного вдосконалення»;
- мовні школи для учителів іноземної мови;
- творчі групи; динамічні групи; круглі столи; навчальні тренінги; науково-практичні конференції;
- педагогічні читання; виставки; конкурси; олімпіади;
- курси підвищення кваліфікації вчителів;
- обласні науково-методичні семінари.