Майстерність сучасного вчителя


На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти 19 квітня 2013 року відбувся інструктивно-методичний семінар методистів іноземної мови міських (районних) відділів (управлінь) освіти «Оновлення навчально-методичного забезпечення предмета іноземна мова у загальноосвітніх навчальних закладах».
У ході семінару розглядалися  питання впровадження нових стандартів та програм з іноземних мов у навчальний процес та сучасні підходи до створення підручника іноземної мови для молодших школярів. Акцентувалося на особливостях проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у загальноосвітніх навчальних закладах 2012/2013 навчального року. Жвавий інтерес викликало питання запровадження вивчення другої іноземної мови з 5 класу у закладах області у 2013/2014 навчальному році.
Методисти кабінету суспільно-гуманітарних дисциплін ЗІППО виступили з аналізом участі учнів області у Всеукраїнській олімпіаді з іноземної мови та вчителів у фаховому конкурсі «Учитель року». Значна увага приділялася питанню фахового удосконалення вчителів іноземної мови та організації мовних шкіл, як ефективного інструмента підвищення професійної майстерності сучасного вчителя.

Матеріали наради