Канікули українських школярів у Австрії

У кінці жовтня учні Мукачівського НВК "Школа-гімназія І ст." відвідали австрійське місто Іспертал.
Метою подорожі стало налагодження партнерських відносин та вдосконалення знання як мови цієї країни, так і обізнаності в галузі її культури. У програму, яку представила австрійська школа, було включено відвідування курсу з німецької мови та участь учнів у навчальному процесі.

Українська делегація ознайомилася з навчально-виховним процесом австрійської школи, напрацюваннями вчителів, досвідом управління навчальною роботою учнів, практичною освітою, історичними, соціокультурними надбаннями.
Цікаво організовано програму вільного часу, в якій брали участь учні української та австрійської шкіл, де мали змогу спілкуватися на різні теми. Завершальним етапом програми навчання було проведення дискусійного круглого столу, у якому учні двох країн брали активну участь. Також школярі виступили з концертом, який ретельно, завзято і разом готували учні двох країн. Повертаючись додому, відвідали столицю Австрії – Відень та її видатні історичні пам’ятки.
Під час п’ятиденного перебування в Австрії учні мали можливість глибокого пірнути у німецькомовну атмосферу, європейський менталітет та культуру.