Англійська – мова повсякденного спілкування

18 листопада в актовій залі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар для вчителів англійської мови “Professional Development with Cambridge English”. Захід проходив у рамках запланованих тренінгів Екзаменаційного департаменту Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment) спільно з видавництвом Кембриджського університету (Сambridge University Press) та офіційним дистриб’ютором видавництва компанією «Лінгвіст».

Метою семінару було підвищення професійної компетентності вчителів англійської мови у сферах міжнародного оцінювання та сучасних методик викладання англійської мови.
Запрошеним гостем семінару став Майкл Керіер, директор з питань стратегічного партнерства екзаменаційного департаменту Кембриджського університету, який розглянув сучасні тенденції у навчанні та оцінюванні англійської мови та детально зупинився на міжнародних кваліфікаціях учителів та учнів.
Любов Залюбовська, методист видавництва Кембриджського університету та Дарина Сіжук, консультант екзаменаційного департаменту Кембриджського університету представили нову освітню програму з навчання та оцінювання досягнень учнів з англійської мови Cambridge English Schools для загальноосвітніх навчальних закладів, що впроваджується спільно з Міністерством освіти і науки України.
 Лана Сушко, досвідчений учитель та тренер провела майстер-клас з учителями щодо методів навчання, активізації та розширення словникового запасу учнів.
Протягом роботи семінару всі присутні ознайомилися з виставкою навчальної літератури, яка була організована офіційним дистриб’ютором видавництва CambridgeUniversityPress в Україні компанією Лінгвіст та отримали консультації від представників авторизованих екзаменаційних центрів CambridgeEnglish.