Проект PRO FLE – на допомогу учителю французької мови

В Україні розпочато реалізацію цифрової програми PRO FLE, що має на меті здійснення підвищення кваліфікації вчителів французької мови за дистанційною формою навчання. Програму розроблено Міжнародним центром педагогічних досліджень CIEP, Національним центром дистанційної освіти CNED за підтримки Посольства Франції в Україні та Міністерства освіти і науки України.

26 листопада у приміщенні Київського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося офіційне відкриття проекту у присутності 19 тюторів, обраних серед методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, викладачів вузів та кращих учителів французької мови України.
З офіційною промовою виступила Оксана Коваленко, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України. Аташе з питань співробітництва у галузі французької мови посольства Франції в Україні  Віржіні Вільшанж ознайомила присутніх із програмою проекту та перспективами його впровадження. Програма підготовки тюторів розрахована на 1 рік і завершиться сертифікацією учасників проекту. Головним координатором програми PRO FLE є Жеанн Ель Мрабе, методист-викладач французької мови як іноземної.
Детальніше ознайомитися з програмою проекту можна на сайті посольства Франції в Україні: http://www.ambafrance-ua.org