Вдосконалюємось з англійської мови

bereh

Цікавими та насиченими у плані змістового наповнення та соціокультурного розвитку були курси підвищення кваліфікації учителів англійської мови, що проходити у м. Берегово у квітні.

Відповідно до навчально-тематичного плану реалізацію програми забезпечували викладачі та методисти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, а також волонтери Корпусу Миру США, що опрацювали зі слухачами не тільки питання методики викладання предмета, а і створили максимально наближені до іншомовного середовища умови для практикування сучасної англійської мови та спілкування з носіями іншої культури.
Цікавими були заняття з викладання англійської мови у початковій ланці за участі Райяна Найта, тренінг з моделювання уроків у середній та старшій школі під керівництвом Стеф Мунсон та Френсіса Кресотті.
Традиційно захист випускних робіт, моделювання творчих проектів та практичні заняття з методики англійської мови відбувалися за участі Пегі Волтон, що працює волонтером при ЗІППО.
Корисною була й педагогічна практика у Берегівській угорські гімназії, де слухачі курсів мали змогу спостерігати за педагогічною майстерністю вчителя англійської мови Єви Ерделі на уроці у 10 класі (тема „Свята і традиції”).

bereh1

bereh2