Завершуємо Рік англійської мови в Україні

Завершуємо Рік англійської мови в Україні… Без сумніву, цей рік привернув увагу населення до проблеми вивчення та володіння англійською мовою.  За результатами дослідження, компанією TNS на замовлення ініціативи GoGlobal, 61% населення міст України у віці 18-55 років вивчає іноземну мову, з них 91% – англійську. При цьому 34% опитаних почали вивчати англійську мову саме протягом 2016 року.

У Рік англійської мови було реалізовано безліч проектів по всій Україні, спрямованих на популяризацію вивчення мови. Ініціатором та натхненником більшості з них стала громадська організація GoGlobal. Серед найуспішніших проектів вважаємо проект пришкільних таборів GoCamp – найбільшого культурно-освітнього проекту в Україні із залученням іноземних волонтерів зі всього світу.
    8597 650x410Закарпаття має чим пишатися у цей рік: два переможці Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, два 200-бальника, переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель Року – 2017» у номінації «Англійська мова», відкриття тестового центру PTE, співпраця з міжнародними видавництвами та освітніми центрами.
Про заходи щодо відзначення офіційного закриття Року англійської мови в Україні можна дізнатися тут http://globaloffice.org.ua/uk/news/