Реалії сьогодення: міжнародна освітня платформа підвищення кваліфікації вчителів французької мови PRO FLE в дії

fle 1

Відповідно до угоди між МОН України та посольством Франції в Україні завершено перший етап програми PRO FLE, у результаті якого підготовлено фахових методистів-тренерів та навчально-методичні матеріали для проведення курсів фахового вдосконалення вчителів на цифровій освітній платформі, розробленій Міжнародним центром педагогічної освіти CIEP та центром міжнародної сертифікації CNED.
12 грудня у резиденції посла Франції пані Ізабель Дюмон за участі заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея відбулася церемонія вручення сертифікатів тюторів програми PRO FLE учасникам проекту – методистам обласних інститутів підвищення кваліфікації, викладачам та вчителям.

fle 2

У ході зустрічі наголошувалося на тому, що подібні проекти є вкрай необхідними для нової української школи завдяки міжнародній сертифікації учасників програми, що є свідченням рівня фахової майстерності вчителя іноземної мови.
На теренах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти вже третій місяць поспіль працює пілотна група учителів французької мови області, що навчаються дистанційно на цифровій освітній платформі PRO FLE (тренер Рацюк О.І.).