Семінари, конференції, наради

"Цифрові медіа та реалізація концепції НУШ в оновлених НМК "PARALLELEN 5" та "À la découverte du français"

webЕфективно організувати навчальний процес на уроці за допомогою сучасних матеріалів та інтерактивних програм, дистанційно чи в класі, завжди актуально.
У середу, 22 грудня (о 15:40 – 17:00 год.), консультанти видавництва „МЕТОДИКА” ознайомлять учителів іноземної мови з онлайн-додатками, які будуть цікаві та корисні на уроках. У ході вебінару також відбудеться презентація сучасних автентичних навчальних ресурсів. Педагоги зможуть ознайомитися з новими підручниками видавництва.
Новим є те, що весь навчальний матеріал доступний не лише в друкованій, але й у цифровій формі. Тому вчителям буде ще простіше застосовувати диференційовані форми роботи з матеріалом, а також реалізовувати навчальні концепції: Flipped Classroom „перевернутий клас” чи Blended Learning „змішане навчання”. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТУТ
Координаторами вебінару були Іванка Буксар та Олеся Рацюк, референтами – консультанти видавництва „МЕТОДИКА” – Шелгунова Наталія Володимирівна та Клименко Юрій Михайлович. Вебінар з використанням платформи Google Meet. Покликання буде надіслано на електронні адреси за годину до початку заходу.

Дигітальний конгрес „Наука і навчання в епоху цифрових технологій”

dyhit 4

15-16 листопада делегація освітян Закарпатської області, до складу якої входили методист Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Іванна Буксар та вчителі області, взяла участь у дигітальному конгресі „Наука і навчання в епоху цифрових технологій”, який відбувся у м. Київ.
Захід організовано та проведено Гете-Інститутом спільно з Міністерством освіти і науки України.

Розпочався осінній інтенсив підвищення професійної майстерності вчителів англійської мови PROTEACH (Professional Teacher)

prot 1

28 жовтня 2019 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти розпочався осінній інтенсив підвищення професійної майстерності вчителів англійської мови PROTEACH (Professional Teacher). Курс „Навчання учнів основної школи із застосуванням сучасних методів, підходів та ресурсів (класи 5–8)”, модуль 2.1 „Учні та їх потреби. Навчання лексики та граматики” (16 годин), розроблений освітньою Dinternal Education, офіційним представником Pearson в Україні, є продовженням курсу „Особливості роботи з учнями 1-го класу. Початок вивчення іноземної мови”, який пройшов апробацію у ЗІППО у червні 2019 року. Курс розрахований на 16 годин. На завершення роботи учасники отримають сертифікати.

Представники Посольства США в Україні на Закарпатті

IMG-dd088a48f9f1dbe5e29a2e83f4ccd0c7-V21-23 жовтня на Закарпатті перебували представники Посольства США в Україні Тім Коллінз - аташе з питань освіти на культури та помічник аташе Лілія Шило. У рамках візиту поважні гості відвідали заняття груп ACCESS (проект «English Access Microscholarship Program», що є ініціативою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і спрямований на допомогу обдарованій малозабезпеченій молоді віком від 13 до 15 років у вивченні англійської мови шляхом проведення позашкільних та інтенсивних занять) у м. Ужгороді та м. Берегово. Також обговорювалися питання співпраці щодо реалізації спільних проектів, націлених на підтримку молоді та професійного розвитку вчителя англійської мови.

Міжнародний сертифікат Pearson – це шлях до вільного спілкування іноземною мовою

ilac 4 2

9 жовтня 2019 року о 12.30 Dinternal Education – ексклюзивний представник видавництва Pearson (Пірсон) в Україні спільно із Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти провели методичний семінар для учителів англійської мови „Дієві методи та практичні поради для якісної підготовки до міжнародного мовного іспиту Pearson Test of English”.
Ексклюзивним дистриб’ютором міжнародних іспитів PTE (Pearson Tests of English) в Українi є компанiя ILAC (International Language Assessment Centre). Міжнародний екзаменаційний центр ILAC надає можливість підтвердити рівень володіння англійською мовою, представляючи мовні іспити PTE (Pearson Test of English) та LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) та отримати міжнародні сертифікати з англійської мови, які визнають Міністерство освіти та науки України, заклади освіти та роботодавці у всьому світі. Міжнародний сертифікат Pearson – це шлях до навчання в авторитетних закладах Європи, престижної роботи в Україні та за кордоном, а також вільного спілкування іноземною мовою.

Увага! Для зареєстрованих учасників у проекті волонтерів Корпусу Миру США

4 жовтня 2019 року о 12.00 у ресурсному центрі ЗІППО стартує проект волонтерів Корпусу Миру США за підтримки ЗІППО щодо підготовки тренерів для роботи у закладах освіти.
Запрошуємо зареєстрованих учителів англійської мови до настановчого тренінгу. Просимо сприяти участі зареєстрованих учасників у тренінгу. Список додається.

Journée régionale 2.0 des professeurs de FLE

fle 2

Un événement très important et remarquant pour les enseignants de français des établissements éducatifs secondaires et supérieurs de Transcarpatie a eu lieu le 29 août à Uzhgorod grace à la proposition et le soutien de l’Institut Français en Ukraine représenté par Fabrice Peutot, ataché de coopération pour le français de l’Ambassade de France en Ukraine (qui à modéré la plainière et animé l’atelier IFPROFS) en partenariat avec l’Institut de perfectionnement des professeurs, le vice -directeur – Vassyl Petetchuk.

Дні французькоі мови для фахівців освітньоі сфери розпочато у Києві

FB IMG 1560417745265
13 червня заступник Міністра освіти і науки України Вадим Карандій та посол Франції в Україні Ізабель Дюмон урочисто відкрили найочікуваніший форум року французькоі мови - "Les journees Professionnelles". 
Упродовж трьох днів 150 учасників – учителів/викладачів французької мови з усієї України працюватимуть із викладачами франкомовних країн Європи, що проводитимуть майстер-класи, тренінги, ворк-шопи, використовуючи різні техніки, методики, інструменти та передові ідеї задля поширення викладання французької мови у світі.
Представники Закарпатськоі області також долучитися до високопрофесійного заходу.
 

Формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів з іноземних мов

inozНаприкінці травня делегація освітян Закарпатської області, до складу якої входили: Іванна Буксар, Олеся Рацюк, Мар’яна Тріфан – методисти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти,взяла участь у Всеукраїнському семінарі методистів іноземних мов обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з теми „Формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів з іноземних мов: методологія, виклики, перспективи”, який відбувся у місті Тернопіль.