„Нуш. Іноземна мова. Ключі до успіху”

facylitatora1

20 вересня відбулася презетація онлайн-порадника для вчителів іноземної мови „Нуш. Іноземна мова. Ключі до успіху" (поради фасилітатора).
Реформа НУШ, незважаючи ні на що, рухається далі і прийшла до середньої школи. Початок 2022/2023 навчального року відрізнявся всім, що було до сьогодні. Військовий стан у країні, повномасштабна війна, щоденні сирени та сотні тисяч переселенців, біженців за кордоном. Але 1 вересня учні у більшості шкіл України сіли за парти, багато хто приєднався до навчання у своєму класі онлайн, а вчитель має бути готовим до роботи у різних форматах, бути гнучким, зважати на різний емоційний стан школярів та забезпечувати виконання положень Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.
Багато викликів та завдань для вчителів, адже НУШ для середньої школи – явище нове і до роботи в нових умовах треба готуватися і звикнути.
Для вчителів іноземної мови, як і для всіх інших, сьогодні надзвичайно важливим є пошук ідей, поглядів, технологій, які сприяли б трансформації з огляду на концепції НУШ. Адже, якщо вчитель хоче зацікавити і мотивувати сучасного школяра, він/вона має не тільки йти в ногу з часом, але й можливо випереджати час. У освітньому інформаційному просторі щоденно з'являється чимала кількість документів, статей, рекомендацій, які вчитель мав би опрацювати. Як не загубитися у цьому інформаційному бумі, як обрати саме те, що потрібно?
Відповідь на ці та безліч інших запитань учитель може знайти в онлайн-пораднику „Нуш. Іноземна мова. Ключі до успіху". (Поради фасилітатора).
Він став підсумком, своєрідною рефлексією роботи тренерів (фасилітаторів) Британської Ради в Україні, авторів онлайн-посібника, які протягом минулого навчального року підготували понад 400 вчителів англійської мови для роботи у НУШ.

Переглянути презентацію

facylitatora1

facylitatora1