Змагання з правознавства

Майбутні правознавці краю зібралися в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти, щоб визначити переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Україна як правова держава тільки проходить період становлення, тому нам потрібна талановита молодь, яка невтомною працею, знаннями відкриє для держави шлях до європейського співтовариства.
Учасників змагань вітали Лемак В.В. - завідувач кафедри теорії та історії державного права України юридичного факультету Ужгородського національного університету, доктор юридичних наук, професор, голова журі; Петечук В.М. - заступник директора Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти з навчально-виховної роботи, кандидат фізико-математичних звук, доцент; Шеверя М.М. - головний спеціаліст департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації; Шимон Ю.Ю. - методист кабінету суспільно-гуманітарних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.
Учні 9-11 класів виборювали переможців та право взяти участь у заключному ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, яка відбудеться у м. Львові.