Онлайн-навчання для вчителів зарубіжної літератури НУШ

zl-nush-01

У контексті Нової української школи продовжується навчання вчителів зарубіжної літератури, які забезпечуватимуть викладання предмета у 5-х класах. Мусимо пам'ятати, що вчитель/вчителька літератури – чи не єдині, у руках яких через мистецтво слова як засіб виховання – вікова душа нації. Так, саме словеснику необхідно відточувати свою педагогічну майстерність, методичні вміння і навички, реалізовувати принципи діалогізму, когнітивно-креативного самовизначення, упроваджувати модель особистісно орієнтованого навчання та компетентнісний підхід в освітньому процесі.
Відповідно до Освітньої програми для підготовки вчителів зарубіжної літератури Нової української школи онлайн-навчання проводилося за різними напрямами: професійна діяльність учителя (формування ключових та предметних (галузевих) компетентностей відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти „Нова українська школа", організація інклюзивного навчання, використання цифрових технологій та технологій дистанційного навчання. Відрадно, що колеги добре усвідомлюють: сучасній школі потрібен учитель, який здатен модернізувати зміст своєї діяльності шляхом критичного і творчого вдосконалення.
У процесі захисту освітніх проєктів словесниками було озвучено механізм педагогічної взаємодії з учнями, продемонстровано літературні кейси, хмари слів, філворди, анаграми, меми, лепбуки, скрайбінги, QR-коди, прийом „підведеної руки" тощо.
Цілком погоджуємося з думкою провідного спеціаліста ЮНЕСКО Раджі Роя Сингха про те, що настав час учитись у майбутнього, випереджаючи його, що зміни в освіті мають бути сфокусовані на якісні трансформації змісту і форми.

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01

zl-nush-01