Ще не все відкрито на Землі

Тому така важлива і потрібна наука, як географія. Для багатьох учнів – це улюблений шкільний предмет.
138 учнів 8-11 класів, що зібралися в актовій залі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, це тільки невелика частка тих, хто захоплюється красою й багатством нашої планети, мріє побувати в усіх її краях і куточках. І, звичайно, мріє про власні відкриття. Адже на Землі ще так багато таємниць, незвіданого і непізнаного.

Але, як підкреслила на відкритті олімпіади директор ЗІППО Тетяна Василівна Палько, учасники ІІІ етапу учнівських олімпіад – переможці районних і міських, кращі з кращих, найсильніші з сильніших.
Заступник директора департаменту, начальник управління дошкільної, загальної, середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Г.І.Сопкова щиро привітала і побажала старшокласникам якнайуспішніше засвідчити знання, інтелект, креативність. Високоосвічені, талановиті діти – це майбутнє нашої країни. Влада всіляко підтримує їх. Так щороку переможці ІV туру Всеукраїнських олімпіад та вчителі, які підготували їх, нагороджуються грошовими преміями. Це вагома допомога. Розум, інтелект глибоко шанується і підтримується.
Журі очолила М.І.Салюк, доцент кафедри фізичної географії та раціонального природокористування географічного факультету Ужгородського національного університету, кандидат географічних наук.