Фізика

До уваги координаторів Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня"!

lionШановні колеги, до 06 березня триває реєстрація для участі в конкурсі „Левеня – 2021”, який цього року проходитиме із 16 до 18 березня в режимі
онлайн.
Покрокові інструкції щодо реєстрації вчителів та учнів розміщені на сайті конкурсу за покликанням:
http://levenia.com.ua/sample-page/umovy-uchasti/
Звертаємо увагу, що передбачено механізм самостійної реєстрації учнів.
Просимо ретельно ознайомитися з усіма етапами підготовки до конкурсу та довести інформацію до відома учнів.
Бажаємо успіхів!

 

Роль Всеукраїнських ігор у навчанні школярів

fizyka

21-23 вересня в смт Козин Київської області пройшла науково-практична конференція «Організація та проведення загальнодержавних тестувань різних ставок: українознавчої гри «Соняшник», природознавчої гри «Геліантус» та зовнішнього незалежного оцінювання».

Формування життєвої компетентності учнів на уроках фізики та астрономії

fizuka5 

9 червня на базі Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 з угорською мовою навчання ім. Дойко Габора Ужгородської міської ради Закарпатської області відбувся обласний науково-практичний семінар для методистів районних(міських) методкабінетів і керівників методичних об’єднань вчителів фізики та астрономії «Формування життєвої компетентності учнів шляхом використання практично-орієнтованих завдань на уроках фізики та астрономії».

Обласний науково-практичний семінар вчителів фізики та астрономії

Будьте самі шукачами, дослідниками.
Не буде вогника у вас – вам ніколи
не запалити його в інших

Василь Сухомлинський

Чому діти не завжди із задоволенням ідуть до школи? Причин може бути багато: нудно, нецікаво. На ці та інші запитання спробували відповісти на семінарі вчителі фізики та астрономії.

УВАГА! 15 листопада завершується реєстрація учасників V Міжнародної природничої гри «Геліантус – 2014»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 р. № 1101, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.10.2012 р. за № 1811/22123, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.11.2012 року № 1272 «Про проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародної природознавчої гри «Геліантус»; листа Міністерства освіти і науки України від 08.04.2013 року № 1/9-262 «Про перелік творчих конкурсів та інтелектуальних змагань»; листа Міністерства освіти і науки України від 28.03.14 р. № 2/3-14-2-13 «Про організацію V гри «Геліантус - 2014», ІІ Всеукраїнського українознавчого фестивалю «Сонячні пелюстки» та VI гри «Соняшник - 2015» просимо Вас забезпечити участь учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Вашого району (міста) в V Міжнародній природничій грі «Геліантус». Гра відбудеться 11 грудня 2014 року.

Обласний семінар вчителів фізики „Науково-методичні засади уроку розв’язування задач із фізики та астрономії”

У травні на базі Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоселицької сільської ради Тячівського району Закарпатської області відбувся обласний науково-методичний семінар для методистів районних (міських) методкабінетів і керівників методичних об’єднань учителів фізики та астрономії «Науково-методичні засади уроку розв’язування задач із фізики та астрономії».

Фізика – наука про природу

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти зібралися кращі представники загальноосвітніх шкіл краю, які обрали для себе нелегкий, але надзвичайно цікавий предмет – фізику. 29 січня на ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики з’їхалися з усіх куточків нашого багатонаціонального краю шанувальники цього предмета.

Методичні рекомендації з викладання фізики і астрономії

Фізика є фундаментальною наукою, яка вивчає загальні закономірності перебігу природних явищ, закладає основи світорозуміння на різних рівнях пізнання природи і дає загальне обґрунтування природничо-наукової картини світу. Сучасна фізика, крім наукового, має важливе соціокультурне значення. Вона стала невід’ємною складовою культури високотехнологічного інформаційного суспільства. Фундаментальний характер фізичного знання як філософії науки і методології природознавства, теоретичної основи сучасної техніки і виробничих технологій, визначає освітнє, світоглядне та виховне значення шкільного курсу фізики.