Географія та економіка

Відбувся веб-семінар «Методичні аспекти реалізації освітнього процесу з географії в умовах воєнного часу»

webinar-hludzyk-00

22 червня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти в рамках угоди з відділом навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України відбувся веб-семінар з теми «Методичні аспекти реалізації освітнього процесу з географії в умовах воєнного часу». У заході взяли участь 100 вчителів географії Закарпаття.

Про особливості підготовки учнів до ЗНО з географії

heo zno16 квітня 2021 року відбувся обласний вебінар «Особливості підготовки учнів до ЗНО з географії». Актуальність теми вебінару визначалась Програмою для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з географії у 2021 році, яка розроблена на основі чинної програми з географії для 6-9 класів ЗЗСО (основна школа) та програми з географії рівня стандарту, академічного рівня для 10 класу ЗЗСО (старша школа). Захід відбувся за участі Голови предметної комісії із географії УЦОЯО, кандидата географічних наук Савчука Івана Григоровича, який є співавтором тестових завдань ЗНО з географії та співавтором навчально-методичних комплексів з географії створених згідно з оновленою програмою шкільного курсу географії для 9-го та 10-го класів. Презентуючи розробки, науковець забезпечив розкриття теми вебінару, зазначив, що у змісті завдань ЗНО з географії обсяг знань номенклатури, термінів і понять теж визначається в межах діючої програми та чинних підручників.
Матеріали вебінару планується використовувати під час проведення курсів підвищення кваліфікації для вчителів географії та економіки з метою покращення рівня підготовки ними учнів до здачі ЗНО з географії у 2021 році.

 

 

Відбудеться обласний вебінар "Особливості підготовки учнів до ЗНО з географії"

webЗакарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що 16 квітня 2021 року о 14.30 год відбудеться обласний вебінар "Особливості підготовки учнів до ЗНО з географії". Вебінар буде проведено з використанням платформи ZOOM. Код доступу та ідентифікатор буде надіслано на електронні адреси за годину до початку заходу. Реєстрацію завершено!
Кількість учасників обмежена – 95 осіб.

Інноваційні технології в освітньому процесі: виклики сьогодення

2020-08-25 13-46-02У рамках курсів підвищення кваліфікації вчителів географії та економіки, фізики та астрономії Закарпатської області 20 серпня відбувся вебінар «Інноваційні технології у формуванні ключових компетентностей учасників освітнього процесу: виклики сьогодення»; 21 серпня – конференція з обміну досвідом «Використання дистанційних платформ в освітньому процесі». Захід організований і проведений Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України спільно з Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти. Модератор: Галина Глюдзик, методист з географії та економіки кабінету методики навчання природничо-математичних дисциплін ЗІППО.

Державний стандарт базової середньої освіти: шкільна природничо-математична освіта

VEB19 серпня в рамках курсів підвищення кваліфікації вчителів географії та економіки, фізики та астрономії Закарпатської області відбувся вебінар «Державний стандарт базової середньої освіти: шкільна природничо-математична освіта».
Захід організований і проведений Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України спільно з Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти. Модератор –Галина Глюдзик.

Основні аспекти ЗНО з географії

heo1У рамках курсів підвищення кваліфікації вчителів географії та економіки закладів освіти Закарпатської області 5 червня відбувся вебінар «Основні аспекти ЗНО з географії: особливості тестових завдань 2020 року у світлі оновленої програми шкільного курсу географії для 9-го та 10-го класів». Захід організований і проведений за сприяння наукового співробітника, доцента інституту географії НАН України, кандидата географічних наук Савчука Івана Григоровича спільно з Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти. Модератором вебінару виступила Галина Глюдзик, методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін.

Навчання без кордонів

geoУ рамках курсів підвищення кваліфікації вчителів географії та економіки Закарпатської області 3 червня відбувся онлайн круглий стіл «Потенціал навчальних курсів географо-економіного спрямування для розвитку життєвої компетентності учнів (з урахуванням результатів міжнародного порівняльного рейтингу оцінювання знань школярів PISA)». Захід організований і проведений Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України спільно з Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти. Модератором вебінару виступила Галина Глюдзик, методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін.

Впровадження гри „Життєвий капітал” в освітній процес

hra 7

Бути фінансово грамотним – завжди актуально і ніколи не пізно. Життя змінюється і потрібно поспішати змінюватись разом з ним. Черговий із п’яти навчальних тренінгів для учителів регіону з методики викладання курсу за вибором „Фінансова грамотність” для учнів 10-11 класів за оновленими програмами та методики впровадження гри „Життєвий капітал” в освітній процес відбувся на базі Закарпатського ІППО 18 – 20 грудня. Суть ситуативної гри „Життєвий капітал” полягає у тому, щоб показати, як можна раціонально або нераціонально розпоряджатися власними коштами. Гра „Життєвий капітал” – це сучасна та ефективна українська версія всесвітньо відомої гри Cash Flow. Це захищена авторська методика, правила гри якої опираються на ті фінансові інструменти, які присутні у вітчизняній економіці. Також гра адаптована під особливості українського менталітету, до того ж українською мовою.