Математика

Відбулася обласна науково-практична конференція „Впровадження STEM-технологій при викладанні природничо-математичних дисциплін”

stem-dec01

Днями відбулася обласна науково-практична конференція „Впровадження STEM-технологій при викладанні природничо-математичних дисциплін".
Катерина Петечук, методист математики Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, модератор конференції, привітала учасників конференції і побажала плідної роботи.

Детальніше...

Обласний вебінар (семінар) „Розвиток предметних компетентностей учителя математики”

matemcompet1

14 вересня відбувся обласний вебінар (семінар) „Розвиток предметних компетентностей учителя математики", організований кафедрою природничо-математичної освіти та інформаційних технологій та кабінетом методики викладання природничо-математичних дисциплін ЗІППО.
Відповідно до концепції Нової української школи та Професійного стандарту вчителя в центрі уваги підвищення кваліфікації педагога знаходиться розвиток його професійних компетентностей, як основи для реалізації освітньої мети сучасних реформ.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації вчителя математики за програмою НУШ

mathnus1

На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти з 29 серпня по 02 вересня проводилися курси підвищення кваліфікації вчителів математичної освітньої галузі ЗЗСО за програмою Нової української школи.

Детальніше...

Професійне та особисте зростання вчителя математики, який покликаний змінити освітнє середовище, упроваджуючи навчання для життя

matemnush1

Із 6 по 17 червня проведено курси підвищення кваліфікації вчителів математичної освітньої галузі ЗЗСО, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти.

Детальніше...

Відбувся обласний вебінар математики „Особливості підготовки до НМТ: математика”

matematyka18-05

17 травня 2022 року проведено обласний вебінар математики „Особливості підготовки до НМТ: математика". В умовах дистанційного навчання та військового стану дуже важливим є робота вчителів математики з підготовки випускників шкіл до складання національного мультитесту.

Детальніше...

Відбудеться обласний вебінар "Особливості підготовки до ДПА і ЗНО з математики"

vebЗакарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що 15 лютого 2021 року о 15.50 год відбудеться обласний вебінар "Особливості підготовки до ДПА і ЗНО з математики". Вебінар буде проведено з використанням платформи ZOOM. Код доступу та ідентифікатор буде надіслано на електронні адреси за годину до початку заходу.
Кількість учасників обмежена – 95 осіб.

Реєстрацію завершено!

Відстані об’єднують математиків

matНавчальний процес розпочато! Які виклики та завдання очікують вчителів математики та їх вихованців? Як доцільно організувати процес навчання шкільної математики у сьогоднішніх умовах з максимальною користю для учнів? Ці та багато інших запитань постають перед педагогами усього світу.

Детальніше...

Особливості викладання математики в контексті Нової української школи

tern 1 

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України за підтримки Державної наукової установи „Інститут модернізації змісту освіти” на базі навчально-оздоровчого комплексу „Червона калина” смт. Дружба Теребовлянського району Тернопільської області 26–27 вересня 2018 року відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар методистів з математики обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти „Особливості викладання математики в закладах загальної середньої освіти в контексті Нової української школи.

Детальніше...