Підготовка до нового навчального року вчителів природничо-математичних дисциплін

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти 26 серпня відбулася інструктивно-методична нарада «Актуальні питання організації навчально-виховного процесу та викладання предметів природничо-математичного циклу», зокрема інформатики, математики, фізики та астрономії.

Методисти кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін інституту Катерина Петечук, Людмила Гайналій, Інна Шаркадій та старший викладач кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Ігор Сігетій, акцентували увагу на методичних рекомендаціях викладання відповідних дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах області у 2014-2015 навчальному році.
На нараді зібралися методисти районних та міських методичних кабінетів області, які відповідають за ці предмети. Розглядалися питання щодо методичних рекомендацій до викладання названих предметів, про нові підручники для 3 класу з інформатики та 6 класів із математики та інформатики, про дотримання нормативно-правової бази викладання та техніки безпеки під час проведення уроків з фізики та інформатики. Також обговорювалися питання про підбиття підсумків ЗНО, результатів предметних олімпіад, ДПА, МАНу, конкурсів та вироблено рекомендації щодо подальшої підготовки та удосконалення роботи з обдарованою молоддю.
Учасники отримали в електронному та паперовому вигляді пакет документів  щодо планування, організації роботи міських (районних) методичних об’єднань учителів фізики, астрономії, математики та інформатики.