Кабінет методики виховної та позашкільної роботи функціонує як структурний підрозділ Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Здійснює науково-методичну, виховну та організаційну роботу щодо виконання та реалізації держаних, регіональних програм з навчальних предметів трудове навчання, технології та креслення, фізична культура, «Захист Вітчизни»; активізує діяльність позашкільних навчальних закладів, а також організовує і проводить навчання посадових осіб з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

tjaskajloТяскайло Ганна Іванівна – завідувач кабінету методики виховної та позашкільної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти; відповідає за предмети трудове навчання, технології та креслення, навчання посадових осіб з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

 

kusmaКузьма Василина Михайлівна, методист кабінету методики виховної та позашкільної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти; відповідає за організацію роботи позашкільних навчальних закладів.

 

dubДуб Володимир Іванович, методист кабінету методики виховної та позашкільної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, відповідає за фізичну культуру.

 

Павко Ігор Йосипович, методист кабінету методики виховної та позашкільної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, відповідає за предмет «Захист Вітчизни».

На сучасному етапі основу діяльності кабінету визначають такі пріоритети:
підвищення кваліфікації педагогічних працівників шляхом курсової підготовки;
організація і проведення обласних семінарів, семінарів-практикумів, конференцій, конкурсів фахової майстерності;
розробка і випуск науково-методичної та методичної літератури, участь в рецензуванні, коректуванні методичних видань з проблем навчання та виховання;
вивчення, узагальнення та поширення досвіду роботи педколективів шкіл, позашкільних навчальних закладів освіти, спортивних колективів, окремих педагогів по створенню системи виховної роботи;
вивчення рівня вихованості учнівської молоді;
організація та проведення масових заходів: предметних олімпіад, конкурсів, оглядів, спартакіад, творчих зльотів, учнівських конференцій і свят,
систематичне надання методичної допомоги районним (міським) методичним кабінетам у забезпеченні безперервної професійної освіти педагогічних працівників та керівних кадрів з питання охорони праці.

Проблемне питання кабінету методики виховної та позашкільної роботи: «Проектні технології як один із шляхів формування ключових компетентностей педагогів»