Особливості викладання фізичної культури

osoblyvostifizry1

11 вересня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар «Викладання фізичної культури та предмета «Захист вітчизни» у 2014-2015 навчальному році. Особливості організації та проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи» для фахівців із фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» відділів (управлінь) освіти і керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів фізичної культури та предмета «Захисту Вітчизни».


Володимир Дуб, методист кабінету методики виховної та позашкільної роботи ЗІППО, акцентував увагу на плануванні навчального матеріалу з фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» та наголосив на особливостях викладання фізичної культури у класах спортивного профілю.
Начальник відділу обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Молнар Михайло окреслив основні напрями фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у навчальних закладах області.
Доповідачі наголосили на військово-патріотичному вихованні школярів та методичному аспекті проведення навчально-польових зборів. Також розглядалися питання організації і проведення занять з учнями спеціальної медичної групи.
Присутні отримали низку необхідних у навчально-методичній роботі методичних рекомендацій та настанов.

osoblyvostifizry2