Охорона праці та безпека життєдіяльності в освітніх закладах області

Днями на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-навчання працівників управлінь та відділів освіти райдержадміністрацій та міських рад, відповідальних за охорону праці та безпеку життєдіяльності в освітніх закладах області.
Відкрив семінар Райхель Йосип Антонович, начальник служби технічного нагляду за будівлями та капітальним ремонтом департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, який виступив з питанням організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах освіти області.

Комплексна система знань про захищеність життя і діяльність дитини, суспільства та життєвого середовища від небезпечних факторів природного і штучного характерів обласними освітніми установами здійснюється у співпраці з територіальним управлінням Держгірпромнагляду України по Закарпатській області та управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Закарпатській області. З названих установ відповідно на семінар-навчання запрошувалися Дорош Богдан Володимирович, заступник начальника теруправління та Анацький Віктор Григорович, страховий експерт.
Із завданнями поліпшення профілактичної роботи щодо безпеки навчання і праці та з питаннями методичного забезпечення навчання і перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності посадових осіб виступила Тяскайло Ганна Іванівна, завідувач кабінету методики виховної та позашкільної роботи ЗІППО.
Питання організації роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти висвітлила постійний лектор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Ромац Світлана Анатоліївна.