Семінар-навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти

oxorona 1

Нещодавно на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-навчання працівників управлінь та відділів освіти райдержадміністрацій та міських рад, відповідальних за охорону праці та безпеку життєдіяльності в закладах освіти.
Відкрив семінар і виступив з питанням Законодавства України про охорону праці та відповідальності за порушення законодавства з охорони праці Богдан Дорош, начальник управління Держпраці у Закарпатській області.

Питання розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах, розкривІван Чичерський, начальник відділу, головний експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Закарпатській області. Питання повноваження і права профспілок у здійсненні контролю за додержанням законодавства з охорони праці висвітлив Віктор Кацеба, технічний експерт праці Обласної ради профспілок працівників освіти.
Із завданнями поліпшення профілактичної роботи щодо безпеки навчання і праці та з питаннями методичного забезпечення навчання і перевірки знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності посадових осіб виступила Ганна Тяскайло, завідувач кабінету методики виховної та позашкільної роботи ЗІППО.
З проблеми організації роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти виступили завідувач кабінету координаційно-методичної діяльності Іван Лазар та інженер з охорони праці інституту Роман Хомутник.

oxorona 2