Воскресни, писанко!

22 квітня 2014 року у центрі міста Свалява було проведено виставку «Воскресни, писанко – 2014». У заході взяли участь команди всіх навчальних закладів району. Усі учасники були вдягнуті у надзвичайно гарні вишиванки. Виставку організували відділ освіти, молоді та спорту Свалявської РДА та районний Будинок школярів.

Кожна команда представила міні-виставку Великодніх композицій декоративно-ужиткового мистецтва, виготовлених власними руками:
 – писанкарство (традиційна писанка, розписана розтопленим воском, дряпанка, мальованка, зернівка, писанка, прикрашена бісером, виготовлена у техніці «квілінг», виготовлена з глини та інші);
– художня вишивка (серветка-рушничок на Великодню тематику для прикривання пасхального кошика у різних техніках: хрестик, гладь, мережка, вирізування, виколювання та інші (як автентичні, так і в сучасній інтерпретації).
Варто відзначити обізнаність учнів у народних традиціях із виготовлення писанок, адже виставка вразила всіх різноманітністю та багатством.
Захід не залишив байдужими учасників, мешканців та гостей міста, які із цікавістю розглядали представлені навчальними закладами роботи.