Запрошуємо до участі у вебінарі щодо проведення в області І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості"

webНа виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 19.11.2021 року № 598 „Про проведення в області І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу „Джерело творчості” у 2021/2022 навчальному році" та з метою участі талановитих педагогів закладів позашкільної освіти у Всеукраїнському конкурсі „Джерело творчості” (зокрема, військово-патріотичному напрямі), розкриття їх творчого потенціалу, самореалізації, демонстрації педагогічних надбань та застосування ефективних форм і методів виховної роботи, 13 грудня 2021 року об 11.00 буде проведено вебінар, який буде проведено з використанням платформи ZOOM. Код доступу та ідентифікатор буде надіслано на електронні адреси за годину до початку заходу. Реєстрацію завершено!
Для участі у вебінарі запрошуються керівники закладів позашкільної освіти, керівники гуртків ЗЗСО військово-патріотичного та краєзнавчого напрямів.
         У вебінарі візьмуть участь:
Грабар Є. С., начальник відділу дошкільної, загальної середньої, інклюзивної та позашкільної освіти департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, – „Нормативно-правове забезпечення проведення Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти „Джерело творчості” у 2021/ 2022 навчальному році”.
Кузьма В.М., методист кабінету методики виховної та позашкільної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, – „Методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського конкурсу „Джерело творчості” у 2021/2022 навчальному році”.
Павко І.Й., методист кабінету методики виховної та позашкільної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, – „Організація військово-патріотичного та патріотичного виховання учнівської молоді у закладах освіти”.
Баник М.М., керівник гуртків Виноградівського районного еклого-натуралістичного центру учнівської молоді, переможець Всеукраїнського (ІІІ етапу) конкурсу „Джерело творчості” у 2020/2021 навчальному році,– „Система підготовки конкурсних матеріалів на розкриття професійної майстерності керівника гуртків”.
Гавриль І. Ю., учитель фізичної культури, керівник гуртків (козацько-лицарського виховання „Джура”), виховник куреню ім. Василя Пойди Негровецької ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Росохи, методист сектору методичного супроводу відділу освіти Колочавської ТГ Хустського району, – „Про організацію діяльності гуртків військо-патріотичного напряму у закладах загальної середньої освіти”.