Старт на конкурс педагогів-позашкільників

1640854200043Днями кабінет методики виховної та позашкільної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти провів вебінар для керівників закладів позашкільної освіти, на якому виносилося питання участі талановитих педагогів-позашкільників у Всеукраїнському конкурсі „Джерело творчості”, зокрема у військово-патріотичному напрямі. Метою навчання є організація конкурсу та розкриття творчого потенціалу, самореалізації, демонстрації педагогічних надбань керівників гуртків та застосування ними ефективних форм і методів виховної роботи на заняттях.
На вебінар запрошувалися керівники закладів позашкільної освіти, методисти та керівники гуртків ЗПО та керівники гуртків ЗЗСО військово-патріотичного та краєзнавчого напрямів – усього 75 учасників.
У вебінарі взяли участь: Грабар Є.С., начальник відділу дошкільної, загальної середньої, інклюзивної та позашкільної освіти департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, який виступив із питанням „Нормативно-правове забезпечення проведення Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти „Джерело творчості” у 2021/2022 навчальному році”; Кузьма В.М., методист кабінету методики виховної та позашкільної роботи ЗІППО, – із питанням „Методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського конкурсу „Джерело творчості” у 2021/2022 навчальному році”. Павко І.Й., методист кабінету методики виховної та позашкільної роботи ЗІППО, акцентував увагу на „Організації військово-патріотичного та патріотичного виховання учнівської молоді у закладах освіти”. Поділилася досвідом Баник М.М., керівник гуртків Виноградівського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, переможець Всеукраїнського (ІІІ етапу) конкурсу „Джерело творчості” у 2020/2021 навчальному році, із темою „Система підготовки конкурсних матеріалів на розкриття професійної майстерності керівника гуртків” та Гавриль І.Ю., учитель фізичної культури, керівник гуртків (козацько-лицарського виховання „Джура”), виховник куреню ім. Василя Пойди Негровецької ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Росохи, методист сектору методичного супроводу відділу освіти Колочавської ТГ Хустського району, – „Про організацію діяльності гуртків військо-патріотичного напряму у закладах загальної середньої освіти”.
Активність учасників вебінару дала можливість задовольнити усі питання, які виникали у ході виступів. Відбувся діалог між учасниками та організаторами з проблем активізації та популяризації конкурсу для педагогів.