Школи-інтернати

Новорічна казка в школі - інтернаті

Напередодні різдвяно-новорічних свят школярі Ужгородської спеціалізованої ЗОШ І- ІІІ ст. №2 спробували себе в ролі добрих чарівників та подарували дітям новорічну казку. Відвідавши Берегівську спеціалізовану школу-інтернат та вихованців Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, з благодійною акцією-програмою «Добро починається з Тебе…», в рамках якої учні підготували подарунки для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Ювілей Буштинської гімназії

Ювілеї... До них готуються як люди, так і заклади, підприємства, установи, організації. Їх чекають усі. Одні, щоб розповісти про себе, про прожиті роки, свій особистий внесок у ту чи іншу галузь, інші - про людей, які працювали в даному закладі, про те, як вони прославили установу, про їхні колективні здобутки, про творчий внесок у розвиток краю, про вміння організувати і запрограмувати справу тільки на успіх.
Цього року виповнюється 50 років Буштинській гімназії-інтернату. Багато це чи мало? Для директора Олени Федорівни Орос – це ще незвідано, адже в неї особисто такий ювілей - через п’ятирічку, а для історії – це мить.