Формуємо трудові навики в школярів

6 лютого на базі Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. На заняттях у навчальних майстернях учні залучаються до безпосередньої, живої праці, яка впливає на формування їхніх соціальних, культурних, інтелектуальних, моральних, естетичних і психологічних рис. На практичному, а згодом і на теоретичному турах хлопці та дівчата виконували завдання, котрі мали показати свою кваліфікацію, вміння та творчість у запропонованих видах роботи.


В.М. Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти, відкриваючи олімпіаду наголосив, що учасники олімпіади приїхали не лише позмагатися за звання кращого, але й показати набутні професійні навички.
Компетентне журі, до складу якого входили Р.В. Росул, голова журі, доцент кафедри проектування взуття і механіко-технологічних процесів, кандидат технічних наук Мукачівського державного університету, Т.В. Коваль, голова журі, старший викладач кафедри технології і конструювання швейних виробів і професійної освіти МДУ та К.Г. Когутич, член оргкомітету, методист обласного методичного центру при департаменті освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації, вітаючи присутніх зауважили, що праця впливає на формування та розвиток особистості, ураховуючи принципові відмінності будь-якої навчальної праці від інших видів людської діяльності. Тому, залучаючи молодь до такого виду діяльності, педагоги створюють належні умови для подальшого професійного зросту учнів.
Г.І. Тяскайло, член оргкомітету, завідувач кабінету методики виховної та позашкільної роботи ЗІППО, ознайомила учасників із ходом олімпіади, наголосила на особливостях проведення практичного та теоретичного турів та побажала учасникам творчості на наполегливості.