Підвищення професійно-фахової компетентності учителя трудового навчання

20160916 121620

Днями на базі Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Августина Волошина проведено школу педагогічної майстерності вчителів, які викладають трудове навчання не за спеціальністю «Самоосвіта як основа підвищення професійно-фахової компетентності учителя».

Із питанням «Програмно-методичного забезпечення предметів трудового навчання (технології) креслення», аналізом підручників і посібників з даного предмета та особливостями викладання предмета трудового навчання у 2016/2017 навчальному році виступила Ганна Тяскайло, завідувач кабінету методики виховної та позашкільної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, яка і є координатором школи фахової педмайстерності вчителів.
У роботі школи взяла участь С.Л. Сег, методист методкабінету відділу освіти Великоберезнянської РДА, яка висвітлила питання «Методика організації проектно-технологічної діяльності учнів на уроках трудового навчання (технології)».
У рамках школи проводилися майстер-класи за різними модулями «Технологія виготовлення вишитих виробів» (вишивка бісером), «Виготовлення виробів, оздоблених аплікацією з природних матеріалів», «Технологія виготовлення швейних виробів», «Технологія виготовлення виробів, виготовлених гачком», «Виготовлення виробів із фанери та ДВП», «Виготовлення виробів із тонколистового металу та дроту», «Виготовлення виробів із деревини» та модуль «Технологія виготовлення виробів ітер’єрного призначення».