Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

dzura 1

25 жовтня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Закарпатським центром туризму було проведено семінар-практикум для відповідальних у районах (містах, окремих територіальних громадах) та професійно-технічних навчальних закладах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У заході взяли участь 45 представників з 13 районів та 5 міст Закарпаття.

Під час семінару-практикуму методист кабінету методики виховної та позашкільної роботи ЗІППО Кузьма В.М. зосередила увагу присутніх на реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді засобами козацької педагогіки та грою «Сокіл» («Джура»).
Завідувач методичного відділу ЗЦТКЕСУМ Осипенко О.В. ознайомила учасників семінару-практикуму з нормативно-методичними матеріалами щодо організації та проведення гри «Сокіл» («Джура»), алгоритмом дій закладу освіти, його педагогічного колективу та районного (міського) штабу гри. Також присутнім надано допомогу в організації та проведенні гри для різних вікових категорій школярів.
Завідувач організаційно-масового відділу ЗЦТКЕСУМ Фечо Г.Ю. зупинився на організаційних питаннях підготовки й проведення І етапу гри та особливостях ІІ-го обласного етапу.
Своїми враженнями від участі у фіналі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2017 року та особливостями підготовки рою до нього поділився Бабинець Ю.Ф., вчитель фізичної культури Киблярської ЗОШ І-ІІ ст., керівник рою «Каменецькі соколята».
Присутні отримали відповіді на питання, що виникли під час семінару-практикуму, та заряд позитиву на подальшу роботу.

dzura 2