Навчалися викладачі предмета "Захист України"

zu1 2Відповідно до плану роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти на 2021 рік у період з 09 по 12 лютого 2021 року відбулися курси підвищення кваліфікації за дистанційною формою викладачів предмета "Захист України" ("Основи медичних знань"), керівник курсів – методист кабінету методики виховної та позашкільної роботи інституту Павко Ігор Йосипович. Курси було організовано відповідно до затверджених програми, навчально-тематичного плану та розкладу занять.

Із метою покращення якості навчання та обміну досвідом роботи до проведення курсів за погодженням запрошено вчителя центру допризовної підготовки Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 – ліцей "Лідер" Ужгородської міської ради Закарпатської області Шмігельського Г.В., підполковника запасу, учасника бойових дій у ДРА, Парфенюка Р.Р., полковника запасу, учасника АТО, та Рябчук Т.Г., викладача-методиста навчального пункту управління ДСНС у Закарпатській області, майора служби цивільного захисту.
Шмігельський Г.В. поділився досвідом викладання розділів предмета "Захист України" та проведення практичних занять. Парфенюка Р.Р. у своєму виступі акцентував увагу на втіленні у навчальний процес героїчних подвигів наших військових на сході України, що позитивно впливає на військово-патріотичне виховання молоді.
Рябчук Т.Г. поділилася досвідом надання першої домедичної допомоги потерпілим при отриманні травм у можливих надзвичайних ситуаціях.

zu1 1