Відзначено кращих педагогів предмета "Захист України"

nah 2Із метою популяризації предмета „Захист України” в областях зони відповідальності оперативного командування „Захід” проведено огляд-конкурс закладів загальної середньої освіти щодо визначення кращих вчителів предмета „Захист України”. Відповідно до розпорядження військового комісара Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та затверджених умов огляд-конкурс в закладах освіти Закарпатської області проводився у період з 26 серпня по 05 жовтня 2021 року фахівцями районних ТЦК та СП у співпраці з органами управління освітою. За підсумками проведеного огляду-конкурсу 06.12.2021 року до 30 річниці з дня створення Збройних Сил України було визначено кращих викладачів і вчителів предмета „Захист України” області і було заохочено правами військових комісарів районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки , а шість кращих вчителів було відзначено командувачем оперативного командування „Захід”, а саме:
- грамотами командувача нагороджено:
Туряницю Юрія Юрійовича – викладача предмета „Захист України” Хустського професійного ліцею;
Короля Василя Петровича – вчителя предмета „Захист України” Порошківського закладу середньої освіти І-ІІІ ст. Ужгородського району Турья – Реметівської сільської ради;
Жиленка В’ячеслава Миколайовича – викладача предмета „Захист України” Виноградівського вищого професійного училища №34;
- грамотами, цінними подарунками командувача та подяками голови облдержадміністрації нагороджено:
за І місце – Тегзу Михайла Васильовича, викладача предмета „Захист України” ДНЗ „Ужгородський центр професійно-технічної освіти”.
за ІІ місце – Захарова Валерія Геннадійовича, офіцера-вихователя, вчителя предмета „Захист України” Закарпатського військового ліцею з ПВФП імені героїв Красного Поля Закарпатської обласної ради.
за ІІ місце – Меркла Бейла Бейловича, вчителя предмета „Захист України” Ясінянського закладу середньої освіти І-ІІІ ст. Ясінянської ОТГ Рахівського району.
Нагородження кращих вчителів відбулося 09 грудня 2021 року в Закарпатській обласній державній адміністрації, де педагогів привітали в. о. голови облдержадміністрації Петро Добромільський, Андрій Рисюк, начальник відділення цивільно-військового співробітництва ОК „Захід” та директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Мар’яна Марусинець, заступник війського комісара Закарпатського ОТЦК та СП Юрій Величканич.