Зовнішнє тестування

Цього року замість ЗНО Міносвіти пропонує знову провести мультипредметний тест

zno23

У 2023 як альтернативу зовнішньому незалежному оцінюванню для випускників знову проведуть національний мультипредметний тест – у вдосконаленому форматі. Відповідний законопроект МОН подасть до Верховної Ради.

Стартувала додаткова реєстрація на участь у НМТ

nmt111

Сьогодні, 10 червня 2022 року, розпочався додатковий період реєстрації для участі у НМТ.
Якщо вступник не встиг заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, проте має бажання проходити тестування, він зможе зареєструватися і взяти участь у додатковій сесії НМТ.

Напередодні іспиту…

zno-psyh-1

31 травня відбувся онлайн-тренінг «Напередодні іспиту: як підготувати здобувачів освіти до НМТ в умовах воєнного стану» (психологічний аспект), який проводила Палько Тетяна Василівна, к. пс. наук, доцент кафедри педагогіки та психології ЗІППО, методист кабінету ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання.

Стартує серія вебінарів з підготовки до мультитесту

pidhotovka-do-zno12 травня Громадська спілка «Освіторія» та ЮНІСЕФ запускають щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту на платформі iLearn.
Під час вебінарів всі охочі зможуть дізнатися деталі вступної кампанії 2022 року, аспекти підготовки та складання НМТ, ознайомитися з виконанням тестових завдань, порадами досвідчених експертів щодо розподілу часу під час складання тесту тощо.

Тривалість мультитесту ЗНО збільшено до 120 хвилин

zno-2022

3 травня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що Український центр оцінювання якості освіти проаналізував перебіг демонстраційного тесту в онлайн-середовищі та відведений час на завдання. Комісія підтвердила, що певна частка учасників не встигає виконувати останні завдання тесту.

Демонстраційний мультитест ЗНО 2022

demo-nmt

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант мультитесту зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.
Демонстраційний мультитест ЗНО є аналогічний тим тестам, які будуть застосовані під час конкурсного відбору абітурієнтів для вступу на спеціальності бакалавра (магістра медичного спрямування).

Математика: складники національного мультипредметного тесту

matematyc-znoНагадаємо, що замість традиційного ЗНО лише у 2022 році випускники складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ), який проводитимуть у комп'ютерному форматі. Це випробування міститиме три блоки завдань:
• з української мови,
• з математики та
• з історії України.
Яким буде зміст завдань блоку НМТ з математики?
Зміст завдань блоку НМТ з математики буде відповідати чинній програмі ЗНО з математики.

Складники національного мультипредметного тесту: Українська мова

karzno

У межах вступної кампанії 2022 року передбачено проведення національного мультипредметного тестування (НМТ), яке проводитимуть у комп'ютерному форматі. Це випробування міститиме три блоки завдань:
• з української мови,
• з математики та
• з історії України.

Розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

zno22-reestr-1

Старт реєстрації – 1 лютого і триватиме до 9 березня включно.
01 лютого 2022 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти центром ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання проведено обласний вебінар „Особливості реєстрації на ЗНО – 2022” для відповідальних за ЗНО на рівні територіальних громад та відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів осіб, які у 2022 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.