Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році

ZNO 30 1

30 березня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в містах і районах та відповідальним за пункти пробного ЗНО-2016 щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році, яку підготували і провели працівники центру ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання ЗІППО та Івано-Франківського РЦОЯО.

Розглянуто й обговорено всі актуальні питання стосовно роботи пунктів пробного тестування, оформлення відповідної документації, оперативного інформування ІФРЦОЯО про хід пробного тестування. Заступник директора Івано-Франківського РЦОЯО І.Л. Любінець закцентував увагу на дотриманні всіх правил і вимог процедури проведення пробного ЗНО-2016, на роботу персоналу в аудиторіях, де менша кількість учасників. Обговорювалися питання навчання персоналу ППТ; робота з дорожніми картами персоналу пунктів пробного тестування; роздрук випускниками запрошень на пробне тестування.
У райони і міста передано контейнери з тестовими матеріалами, договори, дорожні карти персоналу ППТ, адміністративні та допоміжні пакети.

ZNO 30 2