Інклюзивна освіта в сучасних реаліях

trening-unisef1

19 серпня за сприянням МОН України та ЮНІСЕФ розпочалося навчання для освітян із числа методистів Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ЗІППО, фахівців (консультантів) та директорів інклюзивно-ресурсних центрів Закарпаття щодо інклюзивної освіти та використання МКФ у рамках проекту „Підтримка освітян, дітей і батьків у підготовці до повернення до школи та створення безпечного навчального середовища в класі (онлайн чи офлайн) в умовах надзвичайної ситуації".
Коротка інформація про тренерів:
Оксана ФЕДОРЕНКО, кандидат педагогічних наук, начальник сектору професійного розвитку педагогічних працівників Державної установи „Український інститут розвитку освіти", доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інституту Людини Київського університету імені Бориса Грінченка. Розроблення проєктів, рекомендацій, стандартів у межах фундаментальних змін в освіті в Україні, методична підтримка навчальним закладам щодо реалізації державної політики у сфері освіти, сприяння професійному розвиткові педагогічних працівників.
Інна ГОРБЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти університету Григорія Сковороди у Переяславі, тренер ВФ „Крок за кроком", залучений тренер ЮНІСЕФ з питань інклюзивності, сертифікована експертка Міжнародної Асоціації „Step by Step" (Нідерланди), співзасновник приватного закладу дошкільної освіти „Сад можливостей „Щастя Кідс", Голова місцевого осередку ВГО „Асоціація працівників дошкільної освіти" з інклюзивної освіти; має понад 25 публікацій авторських програм підвищення кваліфікації, досвід у проведенні міжнародних тренінгів.
Упродовж серпня-вересня заплановано роботу шести сесій. Після успішного завершення курсу, учасники повинні для освітян провести тренінг у своїй громаді, що сприятиме наданню психосоціальної підтримки та підвищення кваліфікації вчителів щодо роботи в умовах надзвичайного стану.
Усім учасникам бажаємо плідної співпраці у ході роботи тренінгу, а здобуті знання поширювати серед освітян та всіх зацікавлених.

Олена Воротинцева,
завідувач РЦПІО ЗІППО

trening-unisef2