Кафедра дошкільної, початкової та інклюзивної освіти

Рего Ганна Іванівна – завідувач кафедри дошкільної, початкової та інклюзивної освіти ЗІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, доктор філософії (PhD), член Угорської академії наук, що проживає за кордоном.

 

Дошкілля колядує…

doskillia-koladue1

День Соборності України кафедра дошкільної, початкової та інклюзивної освіти відзначає уже вдруге разом з кабінетом дошкільної, початкової та позашкільної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проведенням фольклорного фестивалю „Пісня єднання".

Модернізація системи освіти в гірських регіонах

modern-hirsk1

22-23 листопада на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція „Модернізація системи освіти в гірських регіонах: національний і глобальний виміри".

„The lego foundation” – ігровий та діяльнісний підхід

lego-found-1

07 листопада в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся навчальний тренінг „The LEGO Foundation" з науково-педагогічними працівниками закладу, які впроваджуватимуть спецкурси для слухачів курсів з дошкільної та початкової освіти „Педагогіка гри у закладах дошкільної освіти" та „Діяльнісний підхід у початковій школі".

Відбулася нарада щодо функціонування мережі інклюзивно-ресурсних центрів

ink-narada-1

28 вересня відбулася нарада керівника експертної групи Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України Віктора Салькова та представника відділу впровадження проєкту АС „ІРЦ" Богдана Прядки з завідувачами ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти України по функціонуванню АС „ІРЦ".

Підтримка інклюзивної шкільної освіти у Закарпатській області

avstr1

Розпочав роботу семінар „Підтримка інклюзивної шкільної освіти у Закарпатській області". Педагогічні працівники інклюзивно-ресурсних центрів, викладачі та методисти ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти мали змогу безпосередньо поспілкуватися з експертами Вищої педагогічної школи Верхньої Австрії Евою Праммер-Земмлер та Вільфрідом Праммером.

Дошкільна освіта під крилами захисту

den-doskilla-1

Обласна науково-педагогічна конференція „Дошкільна освіта під крилами захисту", приурочена до Всеукраїнського дня дошкілля, відбулася 21 вересня, відповідно до плану роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кафедри дошкільної, початкової та інклюзивної освіти ЗІППО й кабінету дошкільної та початкової освіти ЗІППО, зокрема за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.

Стратегічні напрями удосконалення освітньо-професійної програми 012 Дошкільна освіта в умовах ступеневої підготовки фахівців у ЗВО України

012-1

За участю Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, Чернівецького педагогічного коледжу 30 червня відбулася науково-практична онлайн-конференція з теми „Стратегічні напрями удосконалення освітньо-професійної програми 012 Дошкільна освіта в умовах ступеневої підготовки фахівців у ЗВО України".

Всеукраїнська інтернет конференція „Освітній процес у закладах дошкільної освіти в умовах військового стану: теорія, практика, інновації”

zdo-war-1

16 червня відбувся online форум – Всеукраїнська інтернет конференція „Освітній процес у закладах дошкільної освіти в умовах військового стану: теорія, практика, інновації" на платформі Інституту проблем виховання НАПН України. Конференція об'єднала науковців і педагогів-практиків дошкільної галузі з 16 областей України. Про актуальність заходу свідчить понад 6100 переглядів на YouТube каналі Інституту проблем виховання НАПН України.

Ще одна квіточка у віночок освітніх програм українського дошкілля

mrleader-1

14 – 15 червня відбувся тренінг з підготовки тренерів за інноваційною системою освіти та піклування за дітьми раннього та дошкільного віку Mr.Leader (Education & Care). До участі у ньому долучилися фахівці з питань дошкільної освіти закладів післядипломної педагогічної освіти з різних куточків України. Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти представили: завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти, к.п.н., доцент Ганна Іванівна Рего та методист кабінету дошкільної та початкової освіти Ольга Олександрівна Романчак.

Калейдоскоп гостьових лекцій

hostovi-lekcii-knyhy

У рамках співпраці кафедри дошкільної, початкової та інклюзивної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти та кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії у період з 06 по 08 червня відбулася низка гостьових лекцій науково-педагогічного складу кафедри дошкільної, початкової та інклюзивної освіти для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної і заочної форм навчання спеціальності 012 „Дошкільна освіта" та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальність 013 „Початкова освіта" ХГПА.