Смак мови в природі

smak

8 червня розпочала свою роботу літня школа словацької мови, ініційована та організована обласним товариством словаків Закарпаття ім. Л. Штура за фінансової підтримки Міністерства освіти Словацької Республіки. 47 дітлахів етнічних словаків Закарпаття упродовж тижня не тільки оздоровлюватимуться, а й вдосконалюватимуть знання рідної мови за особливими методиками в особливих умовах (споглядаючи надзвичайні краєвиди с.Анталовці на Ужгородщині). Навчальну програму школи в природі підготовлено методичним центром університету Матея Бела м. Банська Бистриця (Словаччина). До слова, директор центру пан Ян Сітарчек особисто навчатиме мові учасників школи; за помічників має Марка Плачетка та Юрая Сітарчіка. Частково методичну та організаційну допомогу надає і ЗІППО (НДЛ інтелектуальної власності та трансферу технологій).

Досвід першої словацької мовної школи в природі (Т.Ремета, 2013) показав, що мовні практики у поєднанні з цікавими розвагами є ефективними і, що важить не менше, незабутніми для її учасників. Власне, це й спонукало організаторів до того, аби й цьогоріч школа відбулася.
Янка Бур’янова, Генеральний консул генерального консульства Словацької Республіки в Ужгороді, на першому урочистому шикуванні дітлахів, тепло привітала їх, і разом з іншими гостями побажала гарного і цікавого відпочинку.

smak1

smak2