Завершальний етап міжнародного проекту „Активний громадянин – ефективна влада”

said 1

Відповідно до плану заходів у рамках проекту, реалізованого у відповідності до угоди між Центром Європейської політики та Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти, 16 – 21 червня відбувся заключний семінар-подорож учнівських команд-переможців.

За програмою група учасників поїздки у складі Іваць Оксани, координатора проекту, Левко Галини, Земелько Ірини – наставників учнівських команд с. Довге Іршавського району Закарпатської області (Фечка Каріна, Чернушевич Мирослава) та м. Полтави (Тилик Альона, Заіка Марк, Зубарєв Руслан) презентували реалізовані власні ініціативи (проекти). Останні були визначені на фінальній конференції в м. Києві (07-09.04.19 р.).
Спільно з групою команд-переможниць Словаччини учні представили свої проекти в містах Кошіце, Великий Кртіш, Банська Бистриця та Братислава. У зазначених містах проходили зустрічі з керівниками та представниками успішних громадських організацій, представниками органів державної влади та органів місцевого самоврядування, шкільними колективами, представниками ЗМІ.
Про особливості реалізації ініціатив, їхні результати учні та наставники доповідали в Міністерстві закордонних справ СР в офісі основного донора проекту SlovakAid.
Під час поїздки відбувалися обговорення й підготовка матеріалів (відео-методики) щодо громадянської освіти, подальшої реалізації 38 учнівських проектів.

Іваць О.М.,
доцент кафедри менеджменту та
інноваційного розвитку освіти
Закарпатського ІППО

said 2

said 3

said 4