Порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Довідково-інформаційні матеріали упорядкував Качур Б. М., к. пед. н., завідувач кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти.
Довідково-інформаційні матеріали упорядкував Качур Б. М., к. пед. н., завідувач кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти.
Сьогодні всіх нас турбує те, що чекає у майбутньому педагогів-пенсіонерів. Опираючись на чинне законодавство, рекомендуємо вам здійснити наступне.
Кафедра менеджменту та інноваційного
розвитку освіти ЗІППО
22 травня 2020 р. о 10.00 відбудеться вебінар «Нові підходи до управління закладами освіти в контексті Закону України «Про повну загальну середню освіту».
У програмі вебінару:
Основні зміни у роботі керівників закладів освіти (Борис Качур, завідувач кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти);
Адміністративна реформа, децентралізація, НУШ: точки перетину (Василь Химинець, професор кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти).
Реєстрацію завершено! Перед початком (до 9.50 у день проведення) всім зареєстрованим буде надіслано код підключення та пароль для входу (програма Zoom).
Учасники вебінару отримають електронний сертифікат, тому просимо вказувати під час вебінару власне прізвище та ім’я.
Відповідно до плану заходів у рамках проекту, реалізованого у відповідності до угоди між Центром Європейської політики та Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти, 16 – 21 червня відбувся заключний семінар-подорож учнівських команд-переможців.
З нагоди відзначення 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини 7 грудня Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з громадською організацією „Світ розвитку суспільстваˮ провів відкриту зустріч за участі педагогів, представників громадськості.
Нещодавно у м. Попрад Словацької Республіки відбулася міжнародна учительська конференція „Навчаємо для життя” („Učíme pre život”), яку щороку організовує та проводить некомерційна організація „Indicia” (http://www.indicia.sk/).
Зумисно в заголовку матеріалу – назва проекту. Вона ствердна й інспіративна, як і сам проект, старт якого відбувся нещодавно у Братиславі (Словацька Республіка). Там же визріла й сама ідея проекту в його організаторів – Центру Європейської політики (СЕР, Братислава), вже відомого своєю діяльністю з демократичних перетворень, та новоствореної ГО „Світ розвитку суспільства” (WDS, Ужгород). Партнерами проекту є Закарпатський, Запорізький, Миколаївський та Полтавський ім. М.В. Остроградського інститути післядипломної педагогічної освіти. Свою підтримку ініціативі висловив також ДНУ „Інститут модернізації змісту освіти”. Донорами проекту є SlovakAid, офіційна агенція підтримки міжнародного розвитку Міністерства закордонних справ Словаччини та Фонд KonradAdenauerStiftung.
Днями за ініціативи Берегівської філії Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (керівник Габода Б.В.) у м. Берегово проведено науково-практичну конференцію „Сучасні європейські системи освіти та можливості їхньої адаптації в Україні” за участі науково-педагогічних працівників Угорщини. Учасниками заходу були директори, заступники директорів, педагоги-організатори, учителі загальноосвітніх навчальних закладів області з угорською мовою навчання.
8 червня розпочала свою роботу літня школа словацької мови, ініційована та організована обласним товариством словаків Закарпаття ім. Л. Штура за фінансової підтримки Міністерства освіти Словацької Республіки. 47 дітлахів етнічних словаків Закарпаття упродовж тижня не тільки оздоровлюватимуться, а й вдосконалюватимуть знання рідної мови за особливими методиками в особливих умовах (споглядаючи надзвичайні краєвиди с.Анталовці на Ужгородщині). Навчальну програму школи в природі підготовлено методичним центром університету Матея Бела м. Банська Бистриця (Словаччина). До слова, директор центру пан Ян Сітарчек особисто навчатиме мові учасників школи; за помічників має Марка Плачетка та Юрая Сітарчіка. Частково методичну та організаційну допомогу надає і ЗІППО (НДЛ інтелектуальної власності та трансферу технологій).