Дитина, родина, країна – Психологія сьогодення

ps 2

24-25 травня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася ХІ Закарпатська обласна науково-практична конференція „Дитина. Родина. Країна. Психологія сьогодення”. Через складну суспільно-політичну ситуацію зростає відповідальність всіх фахівців, які можуть позитивно вплинути на процеси, що викликають стресові стани населення, а головне – допомогти в першу чергу людям не просто вижити, зберігши свої цінні якості, а й розкрити свій потенціал, відновити та знайти ресурси та здібності і таким чином ініціювати позитивні зміни в суспільстві.

Тому метою конференції було створення інформаційного простору для професійного спілкування та поглиблення співпраці спеціалістів, що працюють з даними категоріями населення, обмін результатами наукових та практичних досліджень, а також привернення уваги суспільства до актуальних проблем людини, сучасної сім’ї, дітей та молоді з метою збереження їх психічного здоров’я. Така форма роботи дозволяє налагодити професійний зв’язок між представниками таких професій як психологи, психотерапевти, лікарі, соціальні робітники, педагоги для більш ефективної допомоги.
Завданням заходу було привернення уваги до найдорожчого у нашому житті – наших родин, – що сприяє поважному ставленню до особистості дитини та її якісного виховання. Впровадження психологічного супроводу, своєчасний розвиток дітей та привернення уваги до сімейних цінностей покращують психічне та психологічне здоров’я кожного українського малюка, підлітка та дорослого.
У програмі конференції – доповіді, тематичні круглі столи, ворк-шопи та майстер-класи в контексті теми. У конференції взяли участь найковці ЗІППО: Лідія Ходанич, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки та психології Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, виступила з темою „Формування ціннісної сфери дитини в умовах кризи сім’ї” та з методами гештальт-терапії ознайомила присутніх Марина Лемак, старший викладач кафедри педагогіки і психології Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Також серед пріоритетних напрямів тем була допомога учасникам АТО, їх родинам, сім’ям та дітям загиблих військовослужбов­ців, переселенцям та іншим верствам населення краю.

ps 3

ps 1