Міжнародна співпраця школи і громадськості

jarok-spiv

Днями в Яроцькій ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородського району відбулася зустріч учнів та педагогічного колективу з членами голандської благодійної організації «Доркас». Учні з нетерпінням очікували закордонних гостей. Адже це була вже не перша їх зустріч. Школярі підготували яскраво оформлені плакати-вітання та плакати-побажання.


 Дружнім, теплим словом привітав добродійців директор школи Сег І.І., який розповів поважним гостям про стан і перспективи розвитку школи, її навчально-матеріальну базу, подякував за розуміння ситуації та надану з їх боку допомогу в ремонтних роботах окремими видами будівельних матеріалів, окреслив шляхи подальшої співпраці. Директор школи під оплески учасників зустрічі вручив представнику благодійної організації «Доркас» п.Баторі Йосипу подяку від імені  Ужгородської районної державної адміністрації.
У свою чергу, представники цієї організації розповіли присутнім про Голландію, її культуру, освіту, традиції, звичаї, звички та обряди голландців, про життя молоді в Голландії.
Знаменно, що учні та  педагоги школи вели діалог із гостями англійською мовою. Школярі поцікавилися, зокрема й тим, які міста України є їх найулюбленішими, чи подобається їм село Ярок, які закарпатські страви вони скоштували, що спільного в культурі голландців і українців, чи грають вони у футбол. Найбільш активними у розмові з гостями були учні 6 класу – Домінік Гливка та Марія Голінка, учні 7 класу – Сергій Добей та Дмитро Фленько, учень 9 класу – Віталій Крупадьоров.
Школярі справили на гостей приємне враження. На згадку про зустріч зробили спільне фото. Гості оглянули школу та околиці села і висловили надію на подальшу плідну співпрацю.

Баяновська Марія,
завідувач кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО, доцент