Від науки до практики

Під егідою управління культури облдержадміністрації, Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (завідувач кафедри методики викладання суспільно-гуманітарних дисциплін ЗІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, М.Баяновська), за співпраці Ужгородського коледжу культури і мистецтв (викладач циклу суспільних дисциплін, модератор заходу А.Чічур), Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородської районної ради (директор, вчитель-методист В.Огар) відбулася обласна науково-практична конференція «Соборність та свобода україни: від минулого до майбутнього», приурочена Дню соборності та свободи України.


Конференція розпочалася в урочистій обстановці. На початку прозвучав Гімн України у виконанні змішаного хору педагогів та студентів коледжу під дерегуванням Заслуженого працівника культури України, закарпатського Корифея диригентсько-хорового мистецтва, Голова циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін цього закладу П.Сокача. Гімн підхопило все поважне зібрання.
З вітальним словом до учасників конференції звернулися начальник управління культури облдержадміністрації Ю.Глеба та в.о. директора Ужгородського коледжу культури і мистецтв Н.Шетеля.
Історичну довідку про Акт злуки УНР і ЗНРУ від 22.01.1919 р. урочисто виголосила студентка ІІІ-«Д» курсу коледжу С.Кривда.
Серед 160 учасників конференції активно проявили себе студенти і учні – юні дослідники історії України, допитливі краєзнавці.
Завершенням форуму стала «Молитва за Україну».