Марафон "Наша незалежність" присвячено 30-літтю незалежності України

FB COVER DESK1У рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України в усій країні проходить загальнонаціональний культурно-освітній марафон «Наша незалежність». Він має на меті показати важливі для становлення незалежності України факти з окремих регіонів, зокрема й Закарпаття. На пропонованих світлинах відображено відзначення знакових державних і народних свят України в нашому краї.

 

Традиційно щороку напередодні Дня Незалежності в рамках святкування Дня Державного Прапора 23 серпня в Ужгороді велелюдна хода зі 100-метровим Державним прапором з’єднує два береги Ужа (фото 1), а також проводиться акція «Фото патріота» (фото 2). Примітно, що в багатопрофільному ліцеї «Інтелект» – загальноосвітній школі I–III ступенів № 11 Ужгородської міської ради зберігається державний прапор з автографами бійців 128-ї бригади Збройних сил України, що захищала Дебальцево в сучасній російсько-українській війні (фото 3).
Так само щороку у третій четвер травня українці в усьому світі відзначають День вишиванки. Традиційно на Закарпатті проводяться культурно-мистецькі акції. В Ужгороді проходить «Марш вишиванок» (фото 4), а вчителі області активно долучаються до всіх святкових заходів (фото 5).

фото 1  фото 2

фото 3  фото 4

фото 5