Конкурси

Переможці Всеукраїнського конкурсу „Шкільна бібліотека – 2017”

wk b

Нещодавно завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу „Шкільна бібліотека – 2017”. Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації визначено переможця і лауреатів конкурсу, нагородження яких відбулося у загальноосвітніх навчальних закладах під час проведення урочистої лінійки з нагоди останнього дзвоника.

Матеріали учасника ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу „Шкільна бібліотека – 2017” у номінації "Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей"

Героїчна Україна: від минулого до сьогодення

bibl

Вітаємо завідувача бібліотеки Виноградівської гімназії Ганну Юріївну Довжанин, яку визнано переможцем Всеукраїнського конкурсу «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення» у номінації «Шкільний бібліотекар». Конкурс ініційовано Інститутом модернізації змісту освіти та редакцією низки педагогічних часописів.

До уваги шкільних бібліотекарів!

PeHjNCmEpHk

На виконання Указу Президента України «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» ряд часописів, серед яких «Шкільна бібліотека», ініціювали проведення у 2016 році Всеукраїнського конкурсу на кращий досвід патріотичного виховання школярів. До участі у ньому на добровільних засадах запрошуються також і шкільні бібліотекарі.
Мета конкурсу – вивчення, узагальнення та поширення досвіду патріотичного виховання учнів у загальноосвітніх навчальних закладах України.